Олег Синютка зустрівся з іноземним інвестором

Сьогодні, 19 березня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з віце-президентом компанії «INTEC Energies GmbH» та  «AVIASTAR INVEST CORP» Григорієм Шимширьяном.

У межах зустрічі Олег Синютка ознайомив присутніх з інвестиційним кліматом Львівщини.

Зокрема закцентував увагу на тому, що в області спостерігається позитивна динаміка із створення робочих місць. Зокрема, у 2017 році в області з’явилось понад 8 тисяч нових вакансій.

«Ми зберігаємо той темп, який започаткували у минулому році. Відтак, і надалі продовжуємо відкривати на Львівщині нові підприємства», – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, на зустрічі розглянули питання виробництва на території Львівщини багатоцільових легких літаків компанії та виробництва вертольотів модельного ряду SW.

Довідково:

Компанія «AVIASTAR INVEST CORP»  (США), партнер компанії DISTAR, (Чеська Республіка) з виробництва багатоцільових легких літаків і компанії South West Florida Aviation Inc.,(США), з виробництва вертольотів модельного ряду SW, є ініціатором і керуючою компанією в спільних з Державним підприємством «Укроборонпром» проектах (на основі підписаних Меморандумів) зі створення на території України на базі авіаційних підприємств спільного виробництва легких пілотованих та безпілотних літаків вантажопідйомністю до 450 кг, а також середніх багатоцільових вертольотів SW.

«АВІАСТАР» ексклюзивно представляє в Україні компанію «INTEC Energies GmbH» (Німеччина, Берлін),  яка є розробником і власником ультрасучасних технологій переробки твердих побутових відходів.

В даний час «АВІАСТАР» має можливість і певні домовленості про залучення інвестицій в Україну для організації  фінансування проектів «INTEC» по будівицтву сміттєпереробних заводів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*