Олег Синютка зустрівся з директорами кращих шкіл області за підсумками ЗНО 2018

Cьогодні, 30 серпня, голова Львівської ОДА зустрівся з директорами навчальних закладів області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018.

“Якщо учні ваших шкіл показали найкращі результати ЗНО, значить ваші колективи найуспішніші і ви хороші керівники. Уряд здійснив важливі кроки, перше – одягнута, нагодована і озброєна армія, друге – освітня реформа і підвищення зарплати вчителям. Ми цього року виділили більше 100 млн гривень на мікропроекти, в галузі освіти – 400 тис гривень. Ви – 30 найуспішініших, популяризуйте свій досвід, беріть участь в інформаційних кампаніях, щоб про ваш навчальний заклад знали інші. Спільними кроками ми будуємо Україну“, –  зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Присутні порушили питання підвищення престижу професії вчителя, нових підходів для мотивації учнів до навчання та рівного доступу до якісної освіти.  Також акцентували увагу на реформі нової української школи та статусі навчальних закладів відповідно до закону “Про освіту”.

“Нова українська школа   –  це не лише нове обладнання, це нова ідеологія, це питання академічної доброчесності, учень, який успішний у навчанні, повинен зайняти гідний статус у суспільстві і завдання вчителя – розпізнати таку дитину. ЗНО – це серйозний крок держави, який урівнює всіх учнів”, – наголосив директор Новояворівського ліцею Григорій Бабій.

Також у межах зустрічі Олег Синютка вручив подяки облдержадміністрації та цінні подарунки колективам навчальних закладів області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*