Олег Синютка зустрівся із Віце-президентом Бундестагу Вольфгангом Кубікі

Сьогодні, 7 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Віце-президентом Бундестагу Вольфгангом Кубікі, аби узгодити питання двосторонньої співпраці.

Очільни області подякував уряду Федеративної Республіки Німеччини за підтримку України у боротьбі за захист своєї незалежності та висловив сподівання на подальшу співпрацю у різних сферах.

Під час зустрічі сторони порушили питання успіху реформ в Україні та їх важливість у економічному зростанні держави.

«Розвиток економіки та боротьба із корупцією – це пріоритети у діяльності української влади. Процес реформування різних галузей в Україні обов’язково приведе до успіху країни. Україна рухається у правильному напрямі, і для нас важливо відчувати підтримку цивілізованого світу на цьому шляху», – зауважив Олег Синютка.

Віце-президент Бундестагу, своєю чергою, відзначив, що процеси реформування потребують часу та розуміння серед громадян, а також наголосив на подальшій підтримці України у її проєвропейских прагненнях.

«Візит до України, і на Львівщину зокрема, для нас дуже важливий. Адже ми хочемо оцінити настрої та ситуацію, що тут панує на власні очі. Ми підтримуємо Україну і вважаємо її частиною європейської сім`ї. Опісля повернення до Німеччини за результати нашої подорожі буде складено звіт», – наголосив Вольфганг Кубікі.

Окрім того, під час розмови обмінялися думками щодо розвитку туристичної галузі Львівщини, а також наголосили на доцільності організовувати освітні обміни між студентами та учнями двох країн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*