Олег Синютка зустрівся із Віце-прем’єр-міністром Польщі Ярославом Говіном

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка сьогодні, 24 червня, зустрівся із Віце-прем’єр-міністром Республіки Польща, Міністром вищої освіти і науки Ярославом Говіном, який прибув в Україну із робочим візитом.

Керівник області висловив слова вдячності за підтримку, яку Польща надає нашій державі у протистоянні із російським агресором. “Друзі пізнаються у біді. І сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що кращого друга ніж Польща у нас точно немає”, – сказав він.

На переконання голови ОДА, обидві держави розпочали свою незалежну історію майже в однакових умовах, проте саме Польщі вдалось досягти такого динамічного розвитку. “Однією із найбільш вдалих реформ, які Вам вдалось реалізувати, є реформа місцевого самоврядування. І саме цей досвід для нас сьогодні надзвичайно важливий”, – підкреслив Олег Синютка.

Також сторони обговорили співпрацю в освітній галузі, зокрема Олег Синютка розповів про розвиток освіти і науки на Львівщині, а також успішний досвід співпраці місцевих ВНЗ із польськими колегами.

Під час розмови Ярослав Говін зазначив, що сьогодні він із офіційною делегацією планують вшанувати пам’ять польських професорів, які під час Другої світової війни 1941 року у Львові розстріляли фашисти. Окрім того, польські високопосадовці планують покласти квіти до могил Герої Небесної Сотні та учасників АТО, що на Личаківському цвинтарі.

Голова ОДА наголосив, що у наш час дуже необхідно пам’ятати про своє минуле та історію. “У нас є спільна та дуже не проста історія і ми повинні продемонструвати людям нашу єдність. Маємо також не забувати про тих людей, які загинули на нашій землі та вшановувати їх пам’ять”, – додав він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*