Олег Синютка зустрівся із представниками правління Тюрінгійської Агенції Європейських Програм

Про налагодження співпраці між Львівською областю та Вільною землею Тюрінгія у рамках європейських програм допомоги йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із членами  правління Тюрінгійської Агенції Європейських Програм Ліліаною Грицишин та Детлефом Ройтером у середу, 15 червня.

“Ми зацікавлені у реалізації спільних програм, адже ваша діяльність відповідає тим європейським стандартам, які ми прагнемо запровадити в Україні, – зазначив Олег Синютка. – Впевнений, від такої співпраці перш за все отримаємо досвід та можливості”.

Детлеф Ройтер зі свого боку розповів про проекти Агенції Європейських Програм, зокрема створення спілки медсестер при Посольстві Німеччини в Україні, пропозицію відкрити у Трускавці реабілітаційний центр та зацікавлення німецьких інвесторів у започаткуванні бізнесу у сфері сільського господарства на Львівщині.

А Ліліана Грицишин висловила пропозицію щодо проведення семінарів з метою навчання написання європейських проектів та активну участь представників Львівщини у підготовці міжнародних проектів.

Обговорили сторони і можливість створення Українсько-Німецького Інституту при Національному Університеті “Львівська політехніка” та участь представників Тюрінгії у XVI Міжнародному економічному форумі у першій декаді жовтня цього року, включаючи співпрацю зі львівськими колегами у його рамках.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*