Олег Синютка зустрівся із представниками Королівського коледжу Великої Британії

У середу, 25 травня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією Королівського коледжу оборонних наук Великої Британії. Обговорили зокрема суспільно-політичну ситуацію на Львівщині та в Україні, а також можливість навчання найкращих студентів військових закладів нашого регіону у вищезгаданому навчальному закладі.

Насамперед голова ЛОДА подякував іноземним колегам за можливість колективу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного обмінюватись досвідом із Королівським коледжем оборонних наук Великої Британії.

Розповів очільник області і про загальнополітичну ситуацію в Україні. Також наголосив, що багато уваги на сьогодні приділяють питанню безпеки на території Львівщині. Повідомив і про покращення економічної ситуації та позитивний  інвестиційний клімат в області.

“Для нас сьогодні дуже важливо, щоб весь світ знав правду про події в Україні, – акцентував Олег Синютка. – Сподіваємось зокрема, що цивілізовані країни дотримуватимуться єдиної позиції стосовно санкцій проти країни агресора.  Також цінним для нашої країни є навчання прогресивної молоді за кордоном”.

Зі свого боку Генерал-майор Мелвін Роберт Адам Манго Сімпсон розповів про діяльність Британського Королівського коледжу та відзначив наявність позитивних зрушень у галузі економіки Львівщини.

Також іноземні гості поцікавились питаннями розвитку демократичного суспільства в Україні, впливом російської агресії на стан Львівщини, освітніми можливостями перспективної молоді в Україні, баченням процесу поглиблення реформи децентралізації в регіоні та станом думки населення стосовно країни-агресора.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*