Олег Синютка зустрівся із із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою

У вівторок, 31 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, який перебуває на Львівщині з робочим візитом.

У межах зустрічі обговорили створення нових молодіжних платформ, втілення в життя суспільно корисних молодіжних соціальних проектів, проведення конкурсів молодіжних організацій та проведення Всеукраїнських заходів на території Львівщини у 2018 році.

Додамо, вчора у Львові відбувся круглий стіл в межах проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства».

Створення Національного фонду передбачає впровадження фінансових механізмів цільової підтримки розвитку громадянського суспільства. Враховуючи вплив та вагомість громадськості важливим є підтримка інституційного розвитку організацій на державному рівні. Створення фонду сприятиме делегуванню повноважень у частині виконання публічних послуг ОГС, тим самим збільшить впливовість громадськості. Також учасники обговорили та подали свої зауваження щодо мети, принципів, завдань і напрямків діяльності Національного Фонду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*