Олег Синютка зустрівся із Головою Консультативної місії ЄС в Україні Кястутісом Ланчінскасом

Cьогодні, 14 травня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Головою Консультативної місії ЄС в Україні Кястутісом Ланчінскасом.

Каденція Голови Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіса Ланчінскаса завершується, відтак очільник області подякував йому за значний внесок у впровадження конкретних дій для втілення реформ в українському суспільстві.

“Ви є добрим другом для України. За три роки з вашою допомогою Україна та правоохоронна система змінилась.  Дякую за вашу роботу і прошу не зупинятись”, – зазначив Олег Синютка.

Голова Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас зі свого боку, запевнив голову облдержадміністрації, що Україна – країна, в якій йому було працювати надзвичайно комфортно та приємно.

“Україна назавжди залишиться в моєму серці, де б я не був і ким б не працював. Те, що країна спромоглася зробити за три роки – це значимий розвиток. Ухвалено багато важливих стратегічних рішень, говорячи про зміни хотів би акцентувати на  роботі поліції, зокрема під час виборів. Ми спілкуємось з міжнародними експертами, які спостерігали за виборами і ми отримали лише позитивні відгуки. Це гарний приклад того як змінюються правоохоронні органи”, – наголосив  Кястутіс Ланчінскас.

Також Голова Консультативної місії ЄС в Україні наголосив, що планується створення мобільного підрозділу місії для роботи на Сході.

“Мандат місії продовжили на два роки і збільшено кількість працівників.  У нас буде створений новий мобільний підрозділ для роботи на Сході. Я залишаю свою посаду, нового Голову місії вже обрано і я сподіваюся, що він буде хорошим керівником. Дякую за нашу співпрацю, я впевнений, що Україна приречена на успіх і я багато разів повертатимусь сюди, бо люблю цю державу”, – додав Кястутіс Ланчінскас.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*