Олег Синютка зустрівся із головами суддів стосовно реформ та взаємодії гілок влади

У вівторок, 9 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із головами судів, які діють на території області, аби обговорити реформування судової гілки влади. За його ініціативою до спілкування також долучились й керівники правоохоронних органів, зокрема регіональних представництв служби безпеки, прокуратури та національної поліції.

“Сьогодні суспільство очікує справедливості. І особливо жорстко це питання постає до судової гілки влади, – наголосив Олег Синютка. – Якщо на цей запит ми вчасно не відреагуємо, то не варто чекати толерантності від громадян. Адже суддя, який вийшов за рамки законності, не повинен залишатись на своїй посаді. І це має бути нашою спільною позицією”.

Керівник області навів приклад успішної реформи національної поліції, рівень довіри до якої серед населення сягнув 80 відсотків. “На даний час є ряд об’єктивних речей, які обурюють людей у роботі феміди. Тому весь позитивний досвід варто перенести і на суддівський корпус. Є інтереси держави, здоровий глузд і верховенство права, і нікуди від цього не дінешся”, – зазначив він.

Під час дискусії представники феміди скаржились на відсутність повноважень, аби вплинути на окремих суддів, які приймають неправомірні рішення. Також йшлось про те, що суди потребують додаткових приміщень для належної роботи, збалансування питань призначення, переведення чи звільнення суддів.

Правоохоронці згадали й неправомірні судові рішення у справах про незаконні забудови. Серед іншого, йшлось і про незаконні поновлення на посадах дискредитованих працівників силових структур та інше.

У підсумку майже двохгодинної розмови Олег Синютка запропонував головам судів сформувати чіткі пропозиції щодо змін у судовому законодавстві, які в подальшому запропонувати на розгляд народним депутатам від Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*