Олег Синютка зустрівся із директорами шкіл Львівщини

Сьогодні, 28 лютого відбулась виробнича нарада з директорами шкіл Львівської області за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.«Ви сьогодні є тими людьми, які відповідають за організацію освітнього і господарського процесу. І у процесі своєї роботи ви стикаєтеся з багатьма труднощами. Українська держава сьогодні дбає про учителя, тому важливо щоб ми і надалі кожен на своєму місці робили усе можливе для того, щоб наша держава розвивалась», – зазначив Олег Синютка.

Із лідерством Львівщини у Новій Українській школі присутніх ознайомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій.

Зазначимо, що у 2018–2019 навчальному році за новим Державним стандартом початкової освіти розпочали навчання 1547 перших класів у закладах загальної середньої освіти. Усього охоплено навчанням 30572 першокласники.

Очільник Львівщини нагородив директорів тих шкіл області, учні яких посіли призові місця на олімпіадах.

Окрім того, у межах наради порушили питання пріоритетів освітньої політики Львівщини, впровадження змін в освітній процес, а також інклюзивного навчання.

Відтак, у 2018-2019 н. р. для 582 дітей з особливими освітніми потребами організували інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти.

У  Львівській області створили 26 інклюзивно-ресурсних центрів, які надають корекційно – розвиткові послуги та укладають комплексну оцінку психолого-педагогічного розвитку дітей з особливими освітніми потребами .

У Львівській області для ефективної адаптації дітей з особливими освітніми потребами до навчання у закладах освіти, сприяння їхньому успішному розвитку та соціалізації функціонує 25 ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти. У перспективі створення ще 25ресурсних кімнат.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*