Олег Синютка зустрівся із депутатами Європейського парламенту

У вівторок, 19 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією політичної групи “Альянс лібералів та демократів за Європу” Європейського Парламенту. Під час зустрічі зокрема йшлося про економічно-політичну ситуацію в Україні та залучення іноземних інвестицій в економіку Львівського регіону.

“Для нас на сьогодні дуже важливою є першість Львівщини у запровадженні європейських стандартів, і ми дуже сподіваємось на вашу підтримку, – наголосив Олег Синютка. – Особливу увагу приділяємо таким питанням як боротьба з корупцією, реформа децентралізації та залучення інвестицій в економіку регіону”.

Очільник області зокрема розповів європейським політикам про успішні реформи на території нашого регіону, зокрема позитивний інвестиційний клімат, систему закупівель ProZorro, розвиток інфраструктури у регіоні, нововведення у системі енергозбереження, а також про втілення реформи децентралізації в області та необхідність продовження її поглиблення на рівні районів.

Зі свого боку Президент партії “Альянс лібералів та демократів за Європу” в Європейському Парламенті Ганс ван Баален зазначив, що його партія прагне бачити нашу державу у складі європейської спільноти, а віце-президент політичної групи “Альянс лібералів та демократів за Європу” у Європейському Парламенті Петрас Ауштревічюс розповів про підтримку нашої держави на Заході та наголосив, що саме Львівщина має стати успішним прикладом в країні для інших регіонів.

Також на зустрічі йшлося про скасування візового режиму ЄС для України. “Для нас питання запровадження безвізового режиму на сьогодні є дуже важливим, оскільки ми дуже добре усвідомлюємо переваги для України від підписання цієї угоди та її значення загалом”, – акцентував євродепутат Петр Єжек.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*