Олег Синютка зустрівся із аграріями Львівщини

29 жовтня голова Львівської ОДА  Олег Синютка зустрівся  з аграріями області. Участь у заході взяли майже дві сотні представники сільськогосподарських підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні зернових, технічних і овочевих культур.  Відтак, обговорили стан галузі рослинництва та додаткові можливості для аграріїв.

«Вважаю, що такі зустрічі варто проводити, але всі учасники мусять бути у цьому зацікавлені. Ми не можемо втрачати комунікацію між аграріями та обласною владою. На жаль, сьогодні дуже багато речей, які пропонує держава, не використовуються агровиробниками. Мова йде про використання незадіяних земель, про фінансову підтримку. Хочу, щоб ця зустріч принесла користь, тому важливо почути зворотну реакцію – ваші ідеї для удосконалення, ваше бачення змін для збільшення врожаю і прибутків, покращення умов», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У межах зустрічі обговорили питання удосконалення механізму управління у сфері розпорядження, використання та залучення у виробництво земель сільськогосподарського призначення, можливості залучення додаткових ресурсів для аграріїв, зокрема фінансування агробізнесу за допомогою аграрних розписок, розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*