Олег Синютка закликав ректорів готувати кадри, потрібні ринку

“Ми зобов’язані переорієнтувати підготовку кадрів до потреб ринку”, — сказав голова облдержадміністрації Олег Синютка під час виступу на засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації Львівської області, закликаючи зосередитись на вихованні спеціалістів, яких потребує сучасний ринок праці.

Голова ОДА наголосив, що до державних органів також потрібно залучати молоді кваліфіковані кадри, які зможуть стати опорою у проведенні реформ. “Якщо ми до влади не залучимо достойну молодь, то мало що зможемо зробити ”, – підкреслив Олег Синютка.

Також голова ОДА зазначив, що на колективах вищих навчальних закладів лежить суспільно-важлива функція з виховання української еліти. Тому керівники навчальних закладів повинні використовувати свій суспільний авторитет і пояснювати молодому поколінню, що у важкі часи варто захищати Батьківщину, оскільки це не привілей, а обов’язок кожного громадянина.

 

1 / 2

Ключові слова:

Рада ректорів

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*