Олег Синютка закликав нардепів підтримати родини загиблих Героїв Небесної Сотні

Про соціальний захист родичів загиблих Героїв Небесної Сотні йшлося під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки та народних депутатів України від Львівщини, яка відбулася у п’ятницю, 2 жовтня.

“У результаті участі в Революції гідності загинуло понад 100 осіб, – зазначив Олег Синютка. – Їх не так багато, тому нам потрібно зробити усе для того, щоб родичі загиблих Героїв почували себе захищеними. Ми маємо показати, що про них пам’ятають, дбають і ніколи їх не забудуть”.

Відповідно, голова ОДА закликав депутатів проголосувати на найближчій сесії Верховної Ради за низку законопроектів, зокрема щодо внесення змін до законодавства для посилення соціального захисту родин загиблих Героїв Небесної Cотні, про призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника членам сімей осіб, загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії, одержаних під час участі в Революції Гідності.

“Важливо, щоб кожен народний депутат під час засідання фракції обговорив дані законопроекти та наголосив на їх важливості. За дані ініціативи необхідно проголосувати. Важливо також, щоб автор під час презентації у парламенті наголосив, що закон вступить у дію з моменту опублікування. Це потрібно для того, аби уникнути можливості відтермінувати пільги”, – резюмував Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*