Олег Синютка закликав мешканців Львівщини повідомляти про можливі загрози під час травневих свят

Задля гарантування безпеки у місцях масового скупчення громадян та забезпечення відповідного порядку, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав мешканців Львівщини інформувати на “гарячі лінії” про можливі загрози та загострення ситуації під час травневих свят.

“Мешканці Львівщини можуть бути впевнені в тому, що на сьогодні правоохоронна система приведена у найвищий режим готовності, ми посилюємо заходи безпеки, в нас є достатньо сил і засобів, аби справитися з будь-якою загрозою, – зазначив Олег Синютка. – Але, окрім тієї роботи, яку проводять правоохоронні  органи, дуже прошу громадян сповіщати на телефонні лінії “102” або “112” про будь-які факти і навіть підозри щодо вірогідного загострення ситуації, скоєння злочинів, виявлення підозрілих осіб чи предметів, щоби унеможливити або ліквідувати ці загрози. Ми повинні представити Львівщину такою, якою вона є – безпечною та спокійною”.

Керівник області також наголосив на можливій протиправній діяльності осіб, які мають екстремістські наміри, направлені на дестабілізацію ситуації на Львівщині.

“Якщо ви зауважите будь-які прояви расизму,  нацизму, комунізму – інформуйте правоохоронні органи, які мають всі підстави і можливості реагувати, аби забезпечувати громадський порядок на території Львівщини”, – додав Олег Синютка.

Крім того, голова ЛОДА зазначив, що СБУ та поліція у період з 30 квітня до 10 травня працюватиме в цілодобовому режимі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*