Олег Синютка закликав батьків телефонувати на “112” у випадку відсутності тепла у школах

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка закликав батьків, діти яких відвідують навчальні заклади області, у випадку відсутності тепла у садочках чи школах звертатись на гарячу телефонну лінію “112”.

“Школярі та дошкільнята за жодних обставин не повинні мерзнути у навчальних закладах, – зазначив Олег Синютка.  –  Ми вживатимемо усіх заходів задля того, щоб запобігти ситуаціям, які виникли нещодавно у селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району та у селі Тухля, що на Сколівщині. Діти не навчалися через те, що у приміщенні було холодно. Переконаний, що суворий батьківський нагляд допоможе контролювати ситуацію з подачею тепла”.

Крім того, керівник області доручив директору департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олександрі Небожук притягнути до відповідальності керівників, які не забезпечили належну підготовку згаданих навчальних закладів до опалювального сезону та подали неправдиву інформацію. Зокрема, про те, що проблем з опаленням у начальних закладах не зафіксовано.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*