Олег Синютка з представниками Західноукраїнського офісу ЄБА обговорили питання про створення привабливого інвестиційного клімату в області  

17 лютого голова Львівської ОДА Олег Синютка провів зустріч з представниками Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації.

Метою сьогоднішньої зустрічі було налагодження  співпраці нового складу Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА із Львівською ОДА, а також обговорення питання щодо створення привабливого інвестиційного клімату та планів розвитку бізнес – середовища області.

Під час зустрічі голова Координаційної ради Асоціації у Львові Маркіян Мальський запевнив, що Асоціація продовжує свою активну діяльність у сфері розвитку інвестиційного клімату та радо поділиться досвідом в рамках роботи профільних робочих груп та громадських рад при обласній адміністрації.

Також представники Регіональної Координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА озвучили проблемні питання. Зокрема, це реконструкція та будівництво інфраструктури, ремонт доріг; стратегічні плани розвитку області та формування кластерів в пріоритетних галузях економіки області.

Своєю чергою, голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що відкритий до співпраці і вважає важливим створення професійної команди для реалізації стратегічного плану розвитку області.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*