Олег Синютка взяв участь у форумі “Економічне співробітництво Корея – Україна”

14 червня, у Києві в Дипломатичній академії України відбувається форум “Економічне співробітництво Корея – Україна”. Участь у заході взяв голова Львіської облдержадміністрації Олег Синютка.

У роботі міжнародного форуму беруть участь також посол Корейської Республіки в Україні Лі Янг Гу, перший віце-прем’єр Степан Кубів, представники корейських та українських міністерств, державних інститутів, корпорацій, провідні експерти.

Мета форуму – встановлення зв’язків між корейськими та українськими урядовими і комерційними організаціями з метою налагодження двостороннього співробітництва. Пошук нових шляхів економічної співпраці між Корейською Республікою та Україною в умовах проведення реформ і трансформаційних перетворень.

Програмою форуму передбачено проведення таких дискусійних панелей та круглих столів: “Україно-корейський бізнес-діалог. Бачення та перспективи”, “Інфраструктура і логістика. Можливості України на фоні корейського досвіду”, “Ключові напрямки співробітництва в агропромисловому комплексі”, “Ключові напрямки співробітництва в енергетичній галузі”.

Організатори заходу – посольство Республіки Корея в Україні, Інститут Горшеніна, Ernst & Young.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*