Олег Синютка: Вибух у Львові – крок до внутрішньої дестабілізації – “на руку” російському агресору

Учора у Львові на території Генерального консульства Республіки Польща невідомі зловмисники використали вибуховий пристрій. Цей акт варто розглядати через призму подій, які відбуваються на Сході України.

Минулий тиждень був програшний для Путіна та переможним для української дипломатії на чолі з Президентом України. Наші західні партнери відмовились від політики поділу та обміну сфер впливу, на яку розраховували в Кремлі. Переговори у Парижі стали успішними для України. Щоб не говорила російська пропаганда та опозиція, об’єктивно Україна виграє від скасування фейкових виборів на Донбасі та припинення бойових дій.

Не зумівши добитися свого на міжнародній арені, Путін знову скористався підлим способом внутрішньої дестабілізації. Вибір місця теракту не випадковий: це Львів, столиця Західної України, це Польща – наш відданий союзник. Мета зрозуміла: залякати, і залякати в першу чергу поляків, які їдуть до Львова, бо Львів – безпечний, бо Львівщина демонструє, що можна навіть в умовах військової агресії розвиватися.

Закликаю громадян до пильності як на вулицях і в приміщеннях, так і в інформаційному полі. Оскільки найбільшим бажанням нашого ворога є викликати неспокій, невпевненість та похитнути віру в те, що наша позиція – це правда, що ми всі єдині у бажанні достойного цивілізованого життя, яке ми самі собі обираємо, а не хтось нам нав’язує. А найбільше прагнення Кремля – це похитнути віру українців у те, що українська влада прагне забезпечити мир та розвиток України, і що всі кроки, які робить Президент України, він робить на користь Україні.

Вірю, що притаманна нашому народу мудрість дасть нам сили вистояти та перемогти у цій боротьбі за право жити на своїй землі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*