Олег Синютка вручив нагороди найкращим військовослужбовцям Львівського гарнізону Збройних сил України

У суботу, 5 грудня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка з нагоди 24 – ї річниці  Збройних Сил України у Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відзначив нагородами за заслуги перед державою найкращих військовослужбовців області.

У вітальному слові з нагоди Дня Збройних сил України очільник ЛОДА подякував нашим воїнам за відвагу та подвиги.

“Вперше за 24 роки існування Збройних сил України ми відзначаємо річницю не зруйнованої та сплюндрованої, а героїчної армії, – наголосив Олег Синютка. – Армії, яка встала з колін, зупинила агресора на східних рубежах нашої держави і тепер розправляє плечі. Армії, від якої  наш народ очікує повернення окупованих територій. Армії, яка увібрала в себе подвиг славних предків – козаків, січових стрільців, вояків УПА. І сьогодні ваша звитяга – це продовження славних традицій українського народу. Я переконаний, що на вашу долю випало не лише вистояти, а й перемогти і встановити український прапор над усім державним кордоном. Ми усі віримо у спільну перемогу України насамперед завдяки вашому героїзмові”.

Згідно з указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “Богдана Хмельницького” ІІІ ступеня нагороджено старшого лейтенанта Гліба Катмакова. А також орденом “За мужність” ІІІ ступеня – солдата Валерія Матюшина, старшого солдата Ярослава Васюту, капітана Володимира Кияна – посмертно. Окрім того, орден “Данила Галицького” вручено Олегові Дідіченко, а медаль “Захиснику Вітчизни” – курсантам Артемові Кирнику, Іванові Головко, Володимиру Карпенко.

Також Олег Синютка нагородив годинниками старшого сержанта Олександра Зозулинця, Богдана Зелінського, сержанта Василя Худзіка, полковника Андрія Ковальчука та солдата Валерія Іванова.

Вшанували хвилиною мовчання і пам’ять полеглих захисників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*