Олег Синютка вручив дитині-сироті ключі від квартири

У четвер, 5 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив ключі та право власності від квартири дитині-сироті Івану Шмигалю. Квартиру для хлопця придбали у смт. Магерів, що у  Жовківському районі.

“Ми усі гуртом зробили добру справу, – зазначив Олег Синютка. –  Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають, що вони не самі. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя”.

Вартість квартири становить 220 тисяч гривень: 100 тис грн перераховано із обласного бюджету, 50 тис грн надійшло із бюджету Жовківського району, а 70 тис грн виділено із бюджету Лавриківської сільської ради.

Крім того, квартиру за рахунок бюджетних коштів облаштували меблями та побутовою технікою.

До речі, упродовж 2013-2015 років у Жовківському районі завдяки реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, забезпечено житлом 10 дітей-сиріт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*