Олег Синютка відзначив кращих автомобілістів та дорожників області

У четвер, 22 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка привітав працівників транспорту і дорожнього господарства з їх професійним святом.

У своєму виступі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка відзначив важливу роль, яку відіграють автомобілісти у повсякденному житті. “Дуже важливо, щоб у суспільстві завжди була повага до людини, яка за кермом, яка надає послугу, – підкреслив Олег Синютка. – Однак не менш важливим є те, якими дорогами ми пересуваємося. Варто зазначити, що цьогоріч відремонтовано чимало доріг. Також ми впровадили системи навігації. Наступного року ми продовжимо наші починання: ще активніше покращуватимемо дорожню інфраструктуру і якість транспортних перевезень”.

Опісля керівник області за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника відзначив Почесними грамотами облдержадміністрації оператора електронно-обчислювальних машин ПрАТ “Яворівське АТП-14632” Ганну Качмар, механіка контрольно-технічного пункту ТДВ “Миколаївське АТП-14627” Степана Михайлишина, водія автобуса ПАТ “Львівське АТП-14630” Ігоря Греня, заступника директора з господарської частини ТзОВ “Самбірське АТП-14608” Івана Стефуру та заступника директора по перевезеннях ТзОВ “Бродівське АТП-14610” Ярослава Гілевича.

Урочистості відбулися у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*