Олег Синютка та правоохоронці зустрілися з активом Бущини

У вівторок, 13 вересня, відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, керівників правоохоронних структур області з громадськістю та активом Буського району.

Розпочинаючи спілкування з громадою, голова Львівської ОДА Олег Синютка ознайомив присутніх з питаннями, які запланували розглянути і обговорити під час зустрічі, зокрема щодо стану злочинності, розкриття злочинів та профілактики правопорушень.

Як зазначив очільник області, спілкування з людьми у такому форматі дає можливість визначити основні проблеми на місцях, спільно знайти шляхи їх позитивного вирішення для людей.

Надалі Олег Синютка виконав приємну місію – вручив ювілейну медаль “25 років незалежності України” медичній сестрі Марії Матвіїв.

Опісля звітували перед громадськістю Мар’ян Діжак – заступник начальника відділу-начальника СВ Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області та Любомир Головко – перший заступник керівника Радехівської місцевої прокуратури.

Серед питань, які були адресовані посадовцям, переважна більшість торкнулася  роботи Національної поліції.

Виступаючи, громадяни акцентували увагу на необхідності посилення роботи поліцейських по забезпеченню громадського порядку та контролі за продажем спиртних напоїв у нічний час, в тому числі неповнолітнім у магазинах центральної частини Буська.

Цікавилася громадськість і станом проведення атестації працівників поліції у районі, дій поліції у дотриманні правил пересування важковагового транспорту дорогами області під час високих температур повітря.

Не залишилися поза увагою і питання завершення процедури офіційної передачі з балансу МВС громаді міста палацу графа Бадені, необхідності упорядкування території військового містечка №11, де раніше розташовувалися армійські медичні склади, і яке знаходиться на балансі МВС.

Також звучали запитання  до керівників прокуратури та служби безпеки щодо реагування служб на шахрайські та корупційні дії, від яких постраждали жителі Бущини.

Надалі перед громадою району виступили  очільники обласних правоохоронних структур, розповіли про роботу, яка проводиться відомствами та їх працівниками на території району, відповіли на запитання представників громадськості.

Підбиваючи підсумки зустрічі, очільник області закликав громаду та владу, правоохоронні органи до тісної співпраці. “Довіру людей важко заслужити, проте легко втратити”, – зазначив Олег Синютка, звертаючись до правоохоронців. -Тільки довіра людей, повага та їх розуміння дадуть можливість належно працювати і розкривати злочини”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*