Олег Синютка та Євген Кравцов обговорили питання підтримки Львівського облавтодору та утримання автодоріг

Сьогодні, 24 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з першим заступником міністра інфраструктури України Євгеном Кравцовим.

Сторони обговорили питання матеріально-технічного забезпечення ДП “Львівський облавтодор”, зокрема закупівлю та ремонт техніки. Перший заступник міністра запевнив, що на наступний рік в масштабі України планується збільшити видатки на ці цілі.

Євген Кравцов в контексті створення Верховною Радою минулого тижня Дорожнього фонду в Україні зауважив, що в перспективі буде відбуватися передача на місцевий рівень місцевих доріг. “Львівська область у цьому плані є найбільш готовою до цього як ментально, так і технічно. Тому нам треба буде дуже добре провести на прикладі Львівської області цей пілотний проект”, – заявив перший заступник міністра інфраструктури.

“Ми готові, щоб на Львівщині стартував цей експеримент”, – наголосив Олег Синютка.

Крім того, посадовці обговорили проблемні питання залізниці та авіапростору.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*