Олег Синютка та 5-ий Президент Польщі Броніслав Коморовський обговорили питання українсько-польської співпраці

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у четвер, 1 грудня, зустрівся із 5-им Президентом Республіки Польща (2010-2015 рр.) Броніславом Коморовським, який прибув на Львівщину на міжнародну конференцію “Стратегічне партнерство в час кризи”.

Під час розмови Олег Синютка подякував гостеві за чітку позицію і підтримку України під час перебування на посаді Президента Польщі. “Ви є найближчим другом України у Польщі. І ті основи, які ви заклали за час президентства, та підтримку, яку надали нашій державі, ми відчуваємо до сьогодні”, – зазначив він.

Голова ОДА додав, що час накладає свій відбиток і сьогодні Україна, як ніколи, потребує підтримки з боку Польщі.

Броніслав Коморовський також відмітив, що Україна зараз переживає дуже складні часи, тому не залишиться без підтримки. “Наші народи мають непросту історію. Ми розуміємо це, пам’ятаємо та підтримуємо один одного. Адже наодинці нічого не вирішиш”, – додав Президент.

У розмові керівник області наголосив, що сьогодні російський агресор, як ніколи, прагне пересварити українців та поляків. “Ми бачимо масові “вкидання” негативу з боку Росії. Чи то паління державного прапору на “Марші незалежності” у Варшаві, чи то нищення пам’ятників українських воїнів на території Польщі – це все робиться для того, щоб пересварити наші народи. Проте я хочу наголосити, що на території Львівщини немає жодних проявів антипольських настроїв. Більше того ми навпаки робимо усе, щоб спільна історична пам’ять обох держав була належним чином вшанована”, – запевнив Олег Синютка.

“Коли люди не хочуть бачити справді “великі” справи, а звертають увагу на дріб’язкові прояви вандалізму, вони не розуміють, що це все провокація”, – додав він.

Із думкою голови ОДА також погодився й Броніслав Коморовський, зокрема він наголосив, що подібні прояви вандалізму зроблені штучно, щоб розпалити емоції людей.

Також сторони коротко обговорили політичну ситуацію у світі та питання безвізового режиму.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*