Олег Синютка: “Свобода” забрала гроші в людей

Фракція ВО “Свобода” відібрала у мешканців Львівщини практично 30 мільйонів гривень, які пропонувалися ще цього року скерувати на дороги.

Про це у вівторок, 22 вересня, заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка після голосування змін до бюджету на сесії обласної ради.

“Проведені тендери, і ми були готові до виконання ремонту доріг. Напевно, фракція “Свобода” хоче, щоб мешканці Львівщини і надалі їздили по розбитих дорогах. Ми могли відремонтувати ділянки доріг практично в кожному районі області. Але з 56 млн. грн, які ми пропонували, сума зменшилася до трохи більше 20 млн.”, – сказав Олег Синютка.

“Мені видається, що у сесійній залі Львівської обласної ради вже почалася передвиборча кампанія. Як на Сході України роздавали гречку, так само хтось хоче перед виборами займатися популізмом та роздавати гроші наліво та направо ”,– резюмував очільник Львівської ОДА.

Нагадаємо, що під час сесії Львівської обласної були внесені зміни до показників обласного бюджету Львівщини на 2015 рік. Із запропонованих адміністрацією 56 мільйонів гривень у результаті внесених в сесійній залі змін на ремонт доріг залишилася сума у понад 20 млн. грн. Решту грошей депутати виділили на інші програми.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*