Олег Синютка : Щоденна клопітка робота дасть позитивний результат

Під час Революції гідності та війни на Сході України львів’яни втратили багатьох побратимів. Багато з них разом з бійцями Української Галицької Армії та Української повстанської армії поховані на Личаківському цвинтарі. Пам’ять про них взиває нас до честі, правди та професійності.

Про це під час свого вітального слова зазначив новопризначений голова ОДА Олег Синютка.

У своєму виступі керівник області окреслив три ключових проблеми перед якими зараз опинилась Львівщина — це війна, корупція та інфраструктура.

“Львівщина є серцем України, і ми повинні бути свідомі того, що є відповідальними за долю всієї країни. Якщо ми не будемо боротись на Сході України, то російські найманці постукають у двері Галичини”, – зазначив голова ОДА.

За словами Олега Синютки, без подолання корупції неможливий будь-який результат у реформах.

Окрім цього, керівник Львівщини наголосив, що важливою для області є інфраструктура. “Мешканці Львівщини заслуговують на те, щоб жити у комфортніших умовах. Економічний стан не такий, щоб обіцяти мільярдні інвестиції в інфраструктуру, але ми повинні продемонструвати позитивні зрушення і вселити віру, що спільною працею ми можемо привести наш дім до порядку”,- сказав очільник області.

Водночас Олег Синютка закликав не чекати від влади великого та швидкого дива. “Буде щодення клопітка робота, яка в майбутньому і дасть позитивний результат ”,- резюмував він.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*