Олег Синютка привітав рятувальників із професійним святом

У четвер, 15 вересня, у головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулись урочистості з нагоди святкування в Україні Дня рятівника.

З нагоди професійного свята рятувальників області привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Бути рятівником – це покликання. Ви рятуєте чужі життя та здоров’я, при цьому забуваєте про себе. Шануємо і пам’ятаємо Героїв, котрі загинули під час виконання службових обов’язків й ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Напевно тільки у такі хвилини, коли ваша служба є єдиним порятунком, до суспільства приходить осмислення вашої роботи, викликів і завдань, які на вас покладають.  Бажаю, аби робота, яку ви виконуєте, завжди була належним чином оцінена, а про вашу жертовну працю пам’ятали не тільки, коли потрібна допомога”, – зазначив у вітальному слові Олег Синютка.

Він також побажав рятівникам міцного здоров’я, родинного щастя, добра, натхнення й наснаги.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справах запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та з нагоди Дня рятівника працівників ДСНС нагородили почесними грамотами облдержадміністрації та подяками голови облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*