Олег Синютка привітав курсантів Академії сухопутних військ із Днем захисника України

З нагоди Дня захисника у Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного відбулась урочиста лінійка. Зі святом вихованців Академії привітали керівники області та міста. До курсантів звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка:

«Сьогодні саме для вас є особливий день, тому що кожен з вас із гордістю може сказати: «Я – захисник України!». Це свято народилось не три роки тому указом Президента, це свято, яким верховний головнокомандувач України узаконив історичну традицію. Тому що від Святої Покрови, від народження козацтва, через створення Української Повстанської армії гартувався національний дух Українця. Щоб сьогодні захищати не просто територію, державу, а наш народ. Повстати за тих, хто сьогодні дивиться за нас із небес. Чи достойні ми їхньої слави? Чи ті бойові звитяги, які вони здобували, чи ті перемоги, якими вони громили неприятелів на нашій землі – чи мають вони достойних спадкоємців? Кожен із вас – той захисник України, який має в собі традицію козацтва, волю стрілецтва, звитягу повстанців. Ваше завдання – не просто захистити Україну і українців, а відновити територіальну цілісність нашої держави. Нехай в цьому вам допомагає Бог. Ви маєте горде звання – Захисник України, несіть його до нашої спільної перемоги».

Опісля голова Львівської ОДА нагородив офіцерів Академії почесними грамотами облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*