Олег Синютка пропонує компаніям на ринку гемодіалізу відкривати нові відділення замісної терапії

У п’ятницю, 13 листопада, голова облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками компаній, які надають послуги з гемодіалізу. Керівник ОДА запросив усі фірми, які представлені на ринку, щоб врегулювати питання замісної терапії хворим на ниркову недостатність області.

Серед присутніх на зустрічі були представники “Фрезеніус Медикал Кер Україна”, “Б. Браун Медікал Україна”, “Бакстер ХелсКер”, а також представники громадської організації “Асоціація Життя”.

“Вкотре наголошую, що на Львівщині не буде монополіста на ринку гемодіалізу, – зауважив Олег Синютка. – Пацієнт матиме вибір, яким апаратом нирково-замісної терапії користуватись, та які препарати отримувати. Щоб ніхто з людей не думав, що ми лобіюємо інтереси конкретної фірми. Тому, у кінцевому результаті, компанії повинні самостійно переконати хворих, що їх обладнання і розхідний матеріал є кращими”.

За словами керівника області, Львівська ОДА повторно скерує запрошення усім компаніям, які надають послуги з гемодіалізу, з пропозицією розмістити апарати “штучної нирки” у відділеннях районних лікарень області.

“Якщо будь-яка компанія виявить готовність відкрити відділення з гемодіалізу та поставити свої апарати в області, то ми гарантовано виділимо для цього приміщення. Адже заплановано відкрити такі відділення у Стрийському та Буському районах. У разі, якщо у районних лікарнях відмовлятимуть, прошу звертатись до мене особисто”, – зазначив керівник області.

Нагадаємо, що ця зустріч відбулась з ініціативи голови ОДА після розмови з учасниками пікету біля облдержадміністрації 5 листопада, які протестували проти фірми, що встановила своє обладнання з гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*