Олег Синютка проінспектував хід виконання ремонтних робіт на автошляхах Бродівщини

23 липня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка здійснив робочу поїздку у Бродівський район. Очільник області побував у військовій частині В3765, що дислокується в м. Броди, оглянув територію під будівництво нового заводу “Nexans”, а також проінспектував хід виконання ремонтних робіт на автошляхах району.

Голова ЛОДА разом із командиром частини полковником Ігорем Яременком, головою Бродівської райдержадміністрації Орестом Цигиликом побував на летовищі аеромобільної бригади, де оглянув військову техніку.

Після цього Олег Синютка побував на місці будівництва заводу компанії “Nexans” –  виробника кабельно-провідникової продукції, а також поспілкувався з генеральним директором підприємства “Електроконтакт” Андрієм Гаврильчиком.

Варто зазначити, що майбутній завод спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників. Вже орієнтовно у першому кварталі 2017-го року, він може розпочати роботу. Загалом компанія Nexans планує інвестувати понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати близько 2-ох тисяч людей.

Також очільник області ознайомився з ходом будівництва дороги Броди-Лопатин-Радехів та зустрівся з представником компанії “Онур”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*