Олег Синютка проінспектував хід будівництва заводу компанії Nexans

Днями голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка разом із генеральним директором ТзОВ “Електроконтакт Україна” Андрієм Гаврильчиком та директором Володимиром Юрцаном оглянув хід будівельних робіт заводу з виготовлення бортових електричних мереж компанії Nexans у м. Броди.

За словами Андрія Гаврильчика, будівництво заводу відбувається належним заданим темпом і згідно з планом робіт.

“Протягом трьох тижнів було зведено колони, а до кінця жовтня плануємо звести повністю основну частину будівлі і на початку листопада її накрити. Приблизно в листопаді – грудні розпочнуться оздоблювальні роботи. У червні 2017 року плануємо здати в експлуатацію будівлю і перенести частину виробництва із м. Золочів в Броди. Золочівський же виробничий підрозділ розширить чи збереже на тому ж самому рівні свої виробничі потужності за рахунок розвитку інших проектів”, – повідомив Андрій Гаврильчик.

Слід зазначити, що паралельно з будівництвом заводу відбувається навчання персоналу у Золочівському виробничому підрозділі. Завдяки цьому вже працевлаштовано понад 100 осіб.

Нагадаємо, що 18 серпня Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії закладення капсули в місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж.

Довідково:

Підприємство “Електроконтакт Україна” – це дочірня компанія німецького підприємства “Elektrokontakt GmbH”, яке належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*