Олег Синютка проінспектував будівництво дитячої турбази Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму

Сьогодні, 29 листопада, відбулась виїзна нарада щодо стану незавершеного будівництва дитячої турбази Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вулиці Івана Франка за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Зазначимо, що за результатами тендерної процедури, роботи здійснює підрядна організація ТзОВ “Градобуд-Престиж”, яка стала переможцем.

Так роботи здійснюються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відтак, укладений договір на на загальну суму 8 050, 00 тис грн.

Відтак, підрядник влаштує систему опалення із даховою котельнею, систему водопостачання та водовідведення, систему електропостачання, газопостачання. Також має пофарбувати стіни у житлових номерах, влаштувати у них санвузли, встелити підлоги ламінатом і плиткою. Окрім того, проводитимуть систему забезпечення пожежної безпеки та зовнішнє освітлення, впорядкування території довкола будинку із озелененням.

На першому поверсі будинку розташований хол зі сходовою кліткою, житловими номерами для дітей з інвалідністю та приміщення харчоблоку.

На другому та мансардному ж поверхах розташують відпочинкові номери з санвузлами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*