Олег Синютка подякував мешканцям Львівщини за свідомий вибір та активну громадянську позицію

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякувати усім мешканцям Львівщини за високу свідомість, яку вони проявили під час цьогорічних виборів до місцевих рад. Про це йшлося у понеділок, 26 жовтня, під час прес-конференції за підсумками виборчого дня.

“Львівська область продемонструвала досить високу явку виборців – близько 57%. Цей показник є одним із найвищих показників по Україні загалом, – повідомив голова ОДА. – Тішить те, що жодної антиукраїнської, сепаратистської, проросійської політичної сили не буде представлено в радах усіх рівнів Львівщини. Це означає, що наші люди є справді патріотично налаштовані і дуже добре розрізняють, де прихована під хорошими гаслами агітація проти України та української ідеї, а де є люди, які змагаються по-справжньому за підтримку виборців”.

Окрім того, керівник області подякував членам політичним партій, які змагалися в регіоні. “Львівщина цього року стала добрим взірцем справжньої достатньо жорсткої та амбіційної боротьби, яка не виходила за межі дозволеного, – зауважив Олег Синютка. –  Можна сказати напевне, що політичні сили не займалися антизаконними чи іншими протиправними діями. Це найголовніший підсумок цьогорічних виборів”.

Як розповів начальник Служби безпеки України у Львівській області Віктор Андрейчук, жодних порушень, які б можна було внести до єдиного реєстру кримінальних правопорушень на території Львівської області  не зафіксовано.

Своєю чергою начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія додав, що з самого початку проведення виборчої кампанії на Львівщині усього було зареєстровано 146 повідомлень про правопорушення, пов’язаних з виборчим процесом. І лише по 16-ти  з них порушено кримінальні провадження. Чотири кримінальні справи розпочато в день виборів, 25 жовтня. Загалом на забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виборів було задіяно близько 5 000 працівників особового складу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*