Олег Синютка оглянув виробничі потужності підприємств Старого Яричева

У понеділок, 27 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у с. Старий Яричів Кам’янка-Бузького району оглянув виробничі потужності підприємств “ЛембергМіт”, ТОВ “КФ “Ярич”, ПП “Укрпалета”, “Еліт Мілк” і ознайомився з проектом – індустріальний парк Sigma Park Yarychiv.

Компанія “ЛембергМіт” є одним із найбільших виробників м’ясної сировини в Західній Україні. За словами її директора Юрія Павича, більше ніж двадцять вітчизняних фермерських господарств по прямому контракту вирощують для компанії свинину найвищої якості. “Це підтверджено міжнародними сертифікатами, тому ми завжди можемо відстежити якість продукту протягом всього технологічного ланцюжка та з впевненістю пропонуємо нашим партнерам найкращий та найсвіжіший продукт”, – наголосив керівник “ЛембергМіт”.

На даний час товариством здійснюються за власні кошти реконструкція м’ясопереробного цеху з добудовою холодильних камер та будівництвом допоміжних споруд.

Очільник Львівської ОДА, ознайомившись із виробничими потужностями, зауважив, що на прикладах таких підприємств як “ЛембергМіт” сьогодні спостерігається розвиток області.

Після цього Олег Синютка відвідав ТОВ “КФ “Ярич” – фабрику, що виробляє затяжне печиво та крекери. Важливо, що на підприємстві для гарантії безпеки та якості продукції впроваджено європейську систему якості, що базується на стандартах ІFS Food, які є одними із найсучасніших інструментів управління якістю. Наприкінці квітня тут планується закінчити процес монтування  нової лінії потужністю 24 т печива на добу, тобто 720 т на місяць. Додатково буде створено  60 робочих місць.

Очільник області обговорив із керівництвом ТОВ “КФ “Ярич” перспективи розвитку виробництва та реалізації продукції, оглянув виробничі цехи, поспілкувався з працівниками про оплату та умови праці.

На ПП “Укрпалета”, основним видом діяльності якого є виробництво європалетів дерев’яних та європейської тари, працює 53 спеціалісти. Для них тут облаштували роздягальні, душові, кімнату для харчування, альтанки, в яких влітку можна пообідати. Знайомлячись з ПП “Укрпалета”, очільник області цікавився постачанням сировини та експортом продукції.

А під час відвідин фермерського господарства “Еліт Мілк” його керівник Руслан Панас порушив питання затвердження документації з оренди землі під майновими будівлями (корівниками, силосними ямами), виділення земель сільськогосподарського призначення для вирощування кормів (рілля та сінокоси). Слід зазначити, що на фермах “Еліт Мілк” налічується сьогодні 182 голови корів і молодняку.

Далі – сільський голова Старояричівської сільської ради Андрій Андрущенко ознайомив Олега Синютку з проектом – індустріальний парк Sigma Park Yarychiv с. Старий Яричів. Це буде один з найбільших логістичних парків у Західній Україні площею 30 тис квадратних метрів. Тут збудують приміщення для 10 великих підприємств (кількість працюючих до 5000 чол.) та 32 малих підприємства (1600 чол.). На цій території розташовуватимуться підприємства легкої промисловості (швейні цехи та галантерея), центральний склад. Будівництво розпочнуть після 15 квітня 2017 року.

Крім того, передбачено будівництво очисних споруд, підстанції потужністю на 10 мегават, що може забезпечити не тільки діяльність індустріального парку, але і частково населеного пункту.

Олег Синютка відзначив сприяння районної та місцевої влади у розвитку підприємництва, вирішенні проблем сільських виробників Кам’янеччини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*