Олег Синютка обговорив з послом Австрії можливість залучення інвестицій в економіку Львівщини

У середу, 30 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер.

Під час зустрічі сторони обговорили питання налагодження співпраці в економічній, туристичній та культурній сферах.

Зокрема, голова ОДА наголосив, що вважає теперішній час найкращим для інвестування в Україну. “На мою думку, ми не сповна використовуємо ті можливості, які маємо в питанні економічної співпраці. Ділову активність потрібно активізувати, – зазначив Олег Синютка. – Львівщина є тим регіоном, який має вигідне географічне розташування та межує з Європейським Союзом. Також нашим мешканцям ментально дуже близька саме Австрія. Окрім того, ми декларуємо, що інвестор може вести свій бізнес безпечно, а пріоритетом номер один є боротьба з корупцією”.

За словами керівника області, Львівщина зацікавлення в інвестиціях у деревообробну галузь, сільське господарство та дорожню інфраструктуру.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер запевнила, що робитиме усе для того, щоб австійці знали про Україну якомога більше. “На жаль, зараз мало об’єктивно інформації про вашу країну і події, які тут відбуваються, – зазначила Герміне Поппеллер. – Потрібно за допомогою ЗМІ доносити до європейців більш детальну інформацію”.

На завершення зустрічі керівник Львівщини наголосив на тому, що Україна сьогодні потребує як ніколи спільної підтримки Європейського Союзу загалом та Австрійської Республіки зокрема. “Важливо, щоб Австрія завжди підтримувала України, – сказав Олег Синютка. – Перемогти ворога ми зможемо не зброєю, а успішним життям тут”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*