Олег Синютка обговорив з головою Консультативної місії ЄС напрямки співпраці у сфері цивільного захисту

У вівторок, 12 квітня, відбулася зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з головою Консультативної місії Європейського Союзу Кястутісом Ланчінскасом. Під час зустрічі якої сторони обговорили напрямки майбутньої співпраці у сфері цивільної оборони.

Як відомо, Львівщина уже має позитивний приклад співпраці з Консультативною місією ЄС. Це проект з реорганізації роботи поліції, реалізований у Самборі. Кястутіс Ланчінскас розповів, що Самбірський проект є брендовим для місії, історія успіху, і зараз розглядається його поширення в Україні.

Олег Синютка визначив основні цілі і завдання, над яким зараз працює Львівщина. “Сьогодні для Львівщини питання номер один – це децентралізація і створення спроможних громад, – наголосив очільник Львівщини. – Спроможні громади стануть базою усього подальшого розвитку. У цьому контексті для нас є дуже важливим європейський досвід, зокрема, і в сфері цивільного захисту”.

Консультативна місія ЄС також готова надавати підтримку, проводити навчання та тренінги для наших правоохоронців. За результатами зустрічі сторони домовилися і надалі розширювати та поглиблювати співпрацю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*