Олег Синютка обговорив з фахівцями Світового банку напрямки співпраці в медичній галузі

Сьогодні, 7 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією Світового банку у складі директора цієї установи в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, керівника програми інфраструктури і розвитку Людмили Бутенко, керівника проекту Світового Банку Фон Зао. Сторони обговорили напрямки співпраці в галузі медицини.

На початку зустрічі очільник області подякував гостям за візит на Львівщину та зазначив, що в області необхідно впроваджувати нові проекти у галузі охорони здоров’я та робити швидкі кроки для їх реалізації.

В. о. директора департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак висловила вдячність представникам Світового банку за сприяння розвитку медицини Львівської області та реалізацію проекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”. За її словами, в області вже створені скринінгові центри, очікується поставка сучасного обладнання, також планується залучення лікарів-дерматологів.

“Оскільки основним етапом в реалізації спільного проекту є поінформованість населення, тому були розроблені різні інформаційні повідомлення для населення, зокрема клінічний маршрут пацієнта, 12 кроків для зниження ризику розвитку раку, відео та аудіо матеріали”, – повідомила очільниця департаменту.

У свою чергу Сату Кахконен висловила впевненість, що двостороння співпраця покращить рівень медицини в Україні, зокрема й на Львівщині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*