Олег Синютка обговорив напрямки співробітництва з Послом Німеччини

Сьогодні, 5 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем. Строни обговорили потенційні напрямки співробітництва.

Олег Синютка в особі Ернста Райхеля подякував народу та уряду Німеччини за підтримку України на світовому рівні. “Російську агресію зупинили два чинники: це український солдат і єдність країн Європейського Союзу”, – підкреслив голова ЛОДА.

Крім того, Олег Синютка наголосив, що сьогодні підтримка Заходу в проведенні реформ, продовження санкцій щодо Російської Федерації та запровадження безвізового режиму – є надзвичайно важливою для України.

Аналізуючи перспективи розвитку країни в цілому й області зокрема, Олег Синютка зауважив: “Ми розуміємо, що успіх України полягає в наших внутрішніх реформах. І ми хочемо, щоб Львівщина була прикладом для всієї держави. Ми для себе поставили завдання – Львівська область має бути локомотивом руху України в Європу”.

Під час зустрічі було також обговорено тему залучення інвестицій. “Те, що ми сьогодні маємо велику кількість інвесторів, які вибирають Львівщину для своїх інвестицій, для нас є дуже важливим. Примітно, що німецькі компанії, які уже працюють на Львівщині, – розширюються”, – наголосив голова ЛОДА та запросив бізнес Німеччини до співпраці.

Ернст Райхель повідомив, що в жовтні в Києві відкриється зовнішньоторговельна промислова палата, яка об’єднає німецьких підприємців в Україні. Олег Синютка запропонував розглянути можливість відкриття відділення цієї Палати на Львівщині. “Такий місточок співпраці – був би дуже добрим”, – упевнений очільник області. Ця ідея зацікавила німецького гостя.

Крім того, Олег Синютка звернувся до Надзвичайного і Повноважного Посла з проханням допомогти в навчанні стандартам Європейського Союзу українських підприємців, які можуть експортувати продукцію в країни ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*