Олег Синютка обговорив із народними депутатами пріоритетні бюджетні напрямки на 2017 рік

У п`ятницю, 25 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з народними депутатами України від Львівщини. Під час зустрічі обговорили проекти законів України, важливих для Львівської області. Зокрема, розглянули пропозиції Львівської області щодо внесення змін до проекту Закону “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

У контексті розгляду бюджетного питання було озвучено пріоритетні напрямки для Львівщини на 2017 рік. Так, наша область претендує на продовження експерименту з фінансового забезпечення будівництва та ремонту автомобільних доріг в частині спрямування до обласного бюджету 50% від перевиконання щомісячних індикативних показників митних платежів.

Також важливим є передбачити в державному бюджеті наступного року субвенцію для місцевих бюджетів Львівської області на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян та субвенцію обласному бюджету на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру та ін.

Крім того, під час зустрічі увагу народних депутатів було зосереджено на необхідності реставрації та реконструкції пам҆ятки архітектури 18 ст. Архікатедрального Собору св. Юра м. Львові. “Є відповідний Указ Президента з цього приводу, є відповідне розпорядження Кабміну на реалізацію Указу і є шанс, щоб нашу святиню привести до первозданного ладу”, – наголосив Олег Синютка.

Спільний лист за підписами народних депутатів від Львівщини з напрацьованими пропозиціями спрямують на ім’я Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України та Голови Комітету з питань бюджету Верховної Ради України.

На завершення Олег Синютка подякував зібранню за конструктивний діалог задля вирішення нагальних проблем Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*