Олег Синютка обговорив із банкірами можливості кредитування підприємств

Про кредитування підприємств на території Львівщини йшлося на зустрічі голови облдержадміністрації Олега Синютки з головою спостережної ради ПАТ “Кредобанк” та заступником голови правління з питань корпоративного та інвестиційного банкінгу найбільшого банку Польщі –PKO Bank Polski Якубом Папєрскі.

Під час розмови сторони обмінялися думками щодо розвитку економічної ситуації в Україні. Зокрема,  вони обговорили можливості кредитування підприємств області та України в контексті пожвавлення економіки. Представники “Кредобанку” розповіли, що їх установа уже активно кредитує українські підприємства, а кредитні ставки мають тенденцію до зниження.

Олег Синютка також ознайомив гостей із найбільшими інвестиційними проектами на території області та подякував за успішну роботу на Львівщині.

У свою чергу, Якуб Папєрскі підтвердив незмінність позиції PKO Bank Polski щодо присутності в Україні через “Кредобанк” та збереження головного офісу банку саме у Львові.

Довідка:

“Кредобанк”, заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*