Олег Синютка доручив з’ясувати кількість громадських організацій, які спекулюють на назві Небесна Сотня

На території Львівської області жодної громадської організації, в назві якої є словосполучення Небесна Сотня, не зареєстровано. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з родичами загиблих під час Революції Гідності.

“Неодноразово ми чули від людей, що деякі громадські організації збирають кошти для родин загиблих під час Революції Гідності, – зазначив Олег Синютка. – Однак ніхто з родичів цих коштів не отримував. Тому я звертаюся до мешканців бути пильними і не віддавати кошти шахраям”.

Окрім того, голова ОДА дав доручення в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярославу Жукровському скерувати запит до Міністерства юстиції України щодо перевірки інформації про наявність у державному реєстрі подібних громадських організацій в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*