Олег Синютка доручив знайти винних у створенні штучних черг на кордоні

У середу, 4 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка побував на території митного пропуску “Шегині-Медика”, де упродовж останнього періоду утворюються черги. За результатами візиту керівник області  доручив начальнику Львівської митниці ДФС Леву Прокіпчуку та керівнику Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимиру Єгорову провести службове розслідування та встановити винних у штучному створенні черг на українсько-польському кордоні, зокрема на пункті пропуску “Шегині – Медика”.

За словами Лева Прокіпчука, ситуацію працівники митниці частково врегулюють найближчим часом. “Уже сьогодні ми збільшимо чисельність особового складу митного пропуску на 4 штатні одиниці. Крім того, залучимо до десяти працівників на тимчасовій основі. Вони замінять тих людей, які зараз перебувають у відпустці. Також використовуватимемо для пропуску легкових транспортних засобів смугу, яку передбачено для руху автобусів. Звісно, цей засіб ми застосовуватимемо лише у час, коли автобусів не буде”.

До речі, уже сьогодні відбудеться нарада за участі керівного складу митних постів “Мостиська” та “Краківець” щодо пришвидшення митного оформлення та митного контролю задля зменшення черг, які утворюються перед пунктами пропуску. У четвер, 5 жовтня, керівництво Львівської митниці ДФС та Мостиського прикордонного загону проведуть спільну нараду щодо згаданого питання.

Службове розслідування, за словами Лева Прокіпчука, розпочнеться уже сьогодні. За його результатами будуть вжиті заходи реагування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*