Олег Синютка доручив завершити виконання робіт на об’єктах, які фінансуються з ДФРР

На Львівщині налічується близько 20 інфраструктурних проектів, на реконструкцію чи ремонт яких виділено кошти з Державного фонду регіонального розвитку в сумі майже 90 млн. грн. Однак наразі по цих об’єктах тендерні процедури не розпочаті або тривають, а це загрожує несвоєчасним освоєнням коштів, які виділені на них.

Про це йшлося під час наради голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з очільниками РДА та керівниками міст обласного значення у четвер, 17 вересня.

Голова ОДА доручив завершити усі тендерні процедури і до кінця року закінчити ремонтні роботи на об’єктах.  “Питання гостро стоїть не тому, щоб просто освоїти кошти, а вчасно і якісно завершити об’єкти”, – зазначив Олег Синютка.

Загалом на Львівщині цього року заплановано провести ремонтні роботи на 50 об’єктах. Це переважно реконструкція або ремонт шкіл, садочків, ФАПів, народних домів тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*