Олег Синютка доручив припинити незаконне перевезення пасажирів у Стрийському районі

Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час апаратної наради у понеділок, 16 листопада, доручив правоохоронним органам, Укртрансінспекції та Державній фіскальній службі у Львівській області вжити дієвих заходів щодо незаконного здійснення пасажирських перевезень ТзОВ “Стрийське АПТ”, яке працює на маршруті Стрий-Жидачів.

Як розповіла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, облдержадміністрація неодноразово зверталася з листами до Укртрансінспекції щодо вжиття невідкладних заходів з припинення зі сторони перевізника пасажирських перевезень. “На сьогодні ТзОВ “Стрийське АТП” здійснює і надалі на цьому маршруті перевезення без дозвільних документів, – зазначила Ірина Гримак. – Інспектори Укртрансінспекції провели перевірки на даному маршруті і підтвердили факти пасажирських перевезень згаданим АТП, відповідно складені акти та винесено постанови про накладення фінансових санкцій. Однак перевізник продовжує свою діяльність, незважаючи на перевірки і штрафи”.

За підсумками наради голова ОДА доручив подати пояснення профільному директорові департаменту щодо даного питання. А також звернув увагу правоохоронців на ситуацію з пасажирськими перевезеннями на Стрийському напрямку з метою припинення незаконної діяльності на автобусних маршрутах загального користування.

Нагадаємо, що Львівська ОДА розірвала договір про організацію перевезень на  маршруті Стрий-Жидачів через те, що конкурс був проведений з порушеннями. Однак Стрийське АТП продовжує і надалі перевезення у згаданому напрямку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*