Олег Сало зустрівся з представниками малого і середнього бізнесу Львівщини

biznes_1

«Зустрічі з бізнесом будуть систематичними і максимально конструктивними», –  у цьому запевнив сьогодні, 27 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало під час наради з керівниками малого та середнього бізнесу Львівщини.

Зазначимо, це вже друга зустріч Олега Сала з представниками бізнесу нашого регіону.

На першій нараді, як наголосив очільник області, він не почув жодних питань і пропозицій. Сьогодні ж учасники наради, зокрема представники Асоціації платників податків України у Львівській області наголосили, що перед зустріччю вони провели опитування у бізнес середовищі Львова та області. Як виявилось, одне із найважливіших питань – земельне. Також удосконалення потребує й законодавча база.

Голова ОДА запропонував підприємцям системний підхід і регулярні зустрічі: «Знаю, що в бізнесі є проблеми. Ми повинні діяти разом і ми, як влада, повинні вам допомагати. Адже малий і середній бізнес – це робочі місця та наповнення місцевого бюджету», – наголосив очільник області.

За підсумками наради керівник області доручив створити робочу групу під егідою ОДА з розробки пропозицій до нової методики розрахунку грошової вартості землі, а також провести нараду з представниками контролюючих і дозвільних органів для підтримки іноземних інвесторів на прикладі голандського інвестора GALICIA GREENERY.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*