Олег Сало закликав усі служби активізувати роботу з підготовки Львівщини до зими

aparat

Сьогодні, 4 листопада, під час апаратної наради голова облдержадміністрації Олег Сало заслухав інформацію щодо підготовки дорожніх служб області до роботи у зимовий період. Зокрема під час наради обговорили питання про місця відстою автотранспорту на автомобільних дорогах державного значення в разі надзвичайної ситуації.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області Миколи Гнатіва, в області є 51 майданчик для відстою автотранспорту. Із них – 35 автомобільних стоянок для відстою вантажного автотранспорту в разі ускладнення погодних та дорожніх умов та 16 додаткових місць тимчасового відстою транзитного автотранспорту в складних погодних умовах на гірських перевалах автодоріг державного значення на території Львівської області.

«Нам потрібно якомога швидше підготуватись до зими, аби уникнути надзвичайних ситуацій та заторів на вулицях», – наголосив керівник ОДА.

За результатами наради Олег Сало дав доручення впродовж тижня завершити підготовку області до зими та поставив це питання на контроль.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/zustrichi-ta-narady?album=5&gallery=149

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*