Олег Сало взяв участь у заходах з нагоди вшанування 80-х роковин пам’яті жертв голодоморів

top

Сьогодні, 23 листопада, у всіх храмах Львова та області відбулись поминальні Служби Божі за жертвами голодоморів.

У рамках заходів з нагоди вшанування 80-х роковин пам’яті жертв голодоморів голова Львівської ОДА Олег Сало спільно із представниками обласної ради, міської ради та громадськості  поклав квіти до пам’ятної таблиці «Жертвам комуністичного терору, які загинули від голоду в 1946 – 1947 рр.» та до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору й політичних репресій.

Під час  акції «Засвіти свічку!» керівництво області та міста, представники громадськості запалили свічки і лампадки на площі навпроти пам’ятника Т.Шевченку. Також загиблих під час голодоморів вшанували «хвилиною мовчання» та поминальним молебнем.

«Сьогодні ми згадуємо та вшановуємо світлу пам’ять тих, людей, які постраждали від голодомору.  Поминальні заходи, які відбуваються сьогодні, це ще й нагадування прийдешнім поколінням про ті важкі випробування, які були на шляху становлення української державності»,  – сказав Олег Сало та запевнив, що влада зобов’язана зробити все можливе , аби в історії українського народу більше ніколи не було такої трагедії.

Також голова ОДА  прослухає «Реквієм – 80-і роковини Голодомору» (Реквієм Д.Верді) у Львівській обласній філармонії.

Окрім того, на площі біля пам’ятника Т.Шевченку відбулась акція «33 хвилини», яку організувала громадська молодіжна організація «Спадщина» за підтримки облдержадміністраціії.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/hromadski-zahody?album=4&gallery=160

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*