Олег Сало вручив сертифікати на снігоходи та радіостанції службовцям ГУ ДСНСУ у Львівській області

1_news

Сьогодні, 19 листопада, Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало вручили Головному управлінню ДСНС у Львівській області сертифікати на службову техніку.

Зокрема передали 3 снігоходи для забезпечення ефективної роботи підрозділів ДСНС регіону в умовах складного зимового періоду та проведення оперативних заходів в гірських Карпатських районах.

Також для забезпечення безперебійної передачі оперативної інформації рятувальники отримали 30 потужних радіостанцій, радіоретранслятор та GSM-шлюз, що забезпечить можливість телефонних дзвінків з мобільних апаратів на стаціонарні номери та навпаки, передачу інформації факсимільним зв’язком та електронною поштою.

У вітальному слові керівник області наголосив на важливості роботи працівників ДСНС України у Львівській області: «Події останньої зими також засвідчили, що ваш колектив здатний виконувати і не властиві для служби функції, а саме – забезпечувати проїзд автотранспорту територією Львівської області під час снігових заметів, надавати допомогу людям, які опинилися у снігових пастках», – зазначив О.Сало та додав: «І цього року виконувати такі завдання буде простіше. Адже сьогодні я із великим задоволенням хочу вручити вам снігоходи та засоби радіозв’язку, які придбано, відповідно до обласної програми створення регіонального резерву».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*