Олег Сало: «Треба працювати і розвивати економіку»

1_newsГолова Львівської ОДА закликав усіх львів’ян та мешканців області, попри гостру політичну ситуацію в країні, не забувати про економічний фактор. Про це Олег Сало розповів, 3 грудня за підсумками апаратної наради облдержадміністрації.

«Зараз мене турбує майбутнє нашої області. У нас закінчення поточного року, має бути сформований бюджет на наступний 2014 рік. А поки що усі економічні процеси у наші державі призупинені через заклики до страйків. Треба працювати і розвивати економіку. Тільки економічно стабільна Україна зможе гідно бути представлена у Європі», зазначив очільник області.

За словами Олега Сала, Україна продовжує свій європейський шлях, на чому неодноразово наголошує Президент України.

«Про це свідчить і вчорашня подія – ми відкрили іще один пункт пропуску через державний кордон України та Польща «Грушів-Будомеж». Саме такі кроки роблять нашу державу ближчою до Європи, а не гучні політичні гасла на майданах. Я не політик я господарник. І тому зараз вкрай важливо, подбати про економічну стабільність на Львівщині зокрема та в Україні загалом», – підсумував голова ЛОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*